Firma Profili

Erdoğan Teknik 1997 yılında başladığı teknik hırdavat sektöründe yılların verdiği tecrübe ve müşterilerinin duyduğu güvenle birlikte hızla büyümektedir. Her geçen gün gücüne güç katan Ankara Ostim merkezli firma bütün iç piyasaya adını duyurmuştur.

Erdoğan Teknik, profesyonel ekibiyle müşterilerine hizmet sunabilmeyi ilke edinmiştir. Bu bağlamda güvenilirliğinden taviz vermeyen firma, teknik hırdavat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak için kurumsal kimliğini oluşturmuştur.

Erdoğan Teknik, teknik hırdavat malzemelerinde stoklu çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarını süratle temin etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Erdoğan Teknik, hizmet anlayışını ve müşterileri ile arasındaki diyalogu devamlı geliştirerek, deneyimli ve yetenekli kadrosuyla teknik bilgi aktarımını devam ettirmektedir.

Erdoğan Teknik, geniş ürün yelpazesi içerisinde tornalama takımları, diş açma takımları, kesme ve kanal açma takımları, delik delme ve işleme takımları, frezeleme takımları, makina kılavuzları ve kumpas ölçü aletleri gibi pek çok teknik hırdavat malzemelerini bulundurmaktadır.

Erdoğan Teknik olarak önümüzdeki yıllar boyunca çizgimizden ödün vermeden müşteri portföyümüzü devamlı arttırarak, kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bugünlere gelmemizdeki en büyük destekçimiz siz değerli müsterilerimize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla...